MULTIMEDIA - 11.05.2018(SCENA FOYER)


GODZINA 22:30

LED US / NOIDENTITY


Projekt powstał przy współpracy czwórki niezależnych artystów, których połączyła pasja do muzyki, tańca i światła LED. Zwraca on uwagę na strach i blokady przed wyjściem z ram oraz ukazaniem swojej indywidualności.

Diana Mika – „Jestem wierną pasjonatką wszelakich form tanecznych. Znajduje zamiłowanie do wszystkiego co ma wspólne korzenie z ekspresją ciała. Kocham wyzwania im bardziej ekstremalne tym bardziej wzbudzają moją ciekawość dzięki czemu Aerial Hoop, Łyżwiarstwo czy Fireshow nie jest mi obce. W życiu stworzyłam już wiele spektakli i choreografii kieruję się przy tym artystyczną intuicją, która daje mi okazję współpracować z niesamowitymi artystami.”

Jakub Łaszczewski – „Odkąd pamiętam wyrażałem się za pomocą muzyki. Zaczęło się od gry na przeróżnych instrumentach, potem był śpiew, aż w końcu natrafiłem na sprzęt kuglarski, który pozwolił mi wyrazić to co czuję za pomocą ruchu. Poi, które lubię najbardziej, nauczyły mnie pewności siebie oraz pozwoliły mi na odkrycie flow.”

 


Krzysztof Riewold – ” Sztukę cyrkową zacząłem trenować w wieku 10 lat. Na początku dla zabawy i sposób na spędzenie wolnego czasu. Później stała się moją ucieczką , pasją i pracą . Przekraczam kolejne granice powoli odkrywając siebie. Poszukuje nowych możliwości żonglując rekwizytami, ruchem, słowem, przestrzenią i muzyką.”

DJ Ju Bass – „Od 15 lat zajmuję się tworzeniem muzyki. Specjalizuje się w turntablismie, produkcji oraz graniu alternatywnej elektronicznej muzyki bassowej, którą zabarwiam etnicznymi wpływami oraz żywymi instrumentami. Za największy sukces w moim życiu uznaję niezliczoną ilość zagranych eventów wraz ze składem PropagandaSound system.”